Adet kanamam her ay düzensiz oluyor geçen ay 36 gün sürdü döndüm bu ay 4 gün gecikme gösteriyor

Adet kanamam her ay düzensiz oluyor geçen ay 36 gün sürdü döndüm bu ay 4 gün gecikme gösteriyor 38.günümdeyim.Erkek arkadaşım ile korunmalı şekilde ilişkiye girmiştim adet göremiyorum 4 farklı zamanda 4 farklı test yaptım bunlardan biri erken gebelik testi hepsi negatif çıktı acaba hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.

 Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olan bir durum değildir.

Kadınlarda adet gecikmesinin bir çok sebebi olabilir.
Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.

Adetinizde gecikme devam ederse kadın doğum doktoruna muayene olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.