Adetime 10 gün kala korunmasiz ilişki yaşadık eşimle su an 3 gün var Adetime acaba hamilelik olurmu

Adetime 10 gün kala korunmasiz ilişki yaşadık eşimle su an 3 gün var Adetime acaba hamilelik olurmu bu sure zarfında ayrica adet görürmüyüm görünce hamilelik yok anlamına mi gelir

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki hamilelik ihtimali var. Bu durumda beklenen adet tarihinde gecikme olursa test yaptırın.Ancak adet görüldüğü takdirde ise gebelik ihtimalinden söz edemeyiz.