Adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık onda hiç birsey yoktu bende iç çamaşırı vardı boşalma olmadı fakat zevk suyundan şüpheliyim

Merhaba adetime 3 gün kala erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık onda hiç birsey yoktu bende iç çamaşırı vardı boşalma olmadı fakat zevk suyundan şüpheliyim hamilelik riski varımıdır acaba?

Tahlil.com Cevabı :

Çiftlerde cinsel beraberlik sırasında çamaşır ve çeşitli giysi varken kurulan ilişkilerde, vajinaya meni bulaşı  mümkün değildir.Bu nedenle hamilelik ihtimali neredeyse imkansızdır.

Ancak vajinaya sperm bulaşı söz konusu ile hamilelik olasılığı akla gelebilir.
Bu da zaten çok düşük bir ihtimaldir.Bu durumda adette gecikme olursa idrarda gebelik testi tedbiren de olsa yapılabilir.

Konuya dair aşağıdaki yazılarımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Giysiler varken ilişkide hamile kalınır mı?

Hamilelik nasıl anlaşılır? Hangi tür ilişkilerde hamilelik ihtimali bulunmaktadır?