Adetimin ilk gününde adetim hafif hafif gelmisti ertesi gun yine hafif hafif geldi ama karnim ağrıdığı icin panadol ağrı kesicisini kullandım adetimde gecikme olur mu?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu şekilde adet gecikmesi pek mümkün değil.Adet gecikmesi şikayetlerinde detaylı jinekolojik muayene için kadın doğum doktoruna başvurunuz.