Adetimin stresten erken olma ihtimali var mı?

Stresten erken olma ihtimalim var mı bir da adet kanamanasık olr benm suan hala akıyor baya yerleşme kanaması böyle mi olr tuvalete oturdukça gidiyor adet kanaması gibi ve dün sancı çektim ilk günü yerleşme kanamaları da genel de adetten bir kaç gün oluyor demişsiniz ben ondan korktum ama günlerdir ağlıyor. Kekik çayı içiyorum bana yardım edin içim hiç rahat değil negatif çıktı oysa analdan oldu

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar. İçiniz rahat olsun, adet kanaması olması hamilelik olasılığını tamamen ortadan kaldırır.Yerleşme kanaması adet kanamasından çok daha farklıdır.Yoğun v euzun süreli olmaz.Kekk çayı içmenize hamilelik yönünden bir gerek yok. Hamile olmadığınızı söyleyebiliriz.
Stres ve çeşitli faktörler adet döngüsünde değişiklik yapabilir.

M********** :

Cevap ne zman gelir

Cevap:

Merhabalar, sorularınızı aşağıdaki link üzerinden sorabilirsiniz.
https://www.tahlil.com/soru-sor

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.