Ağız yıkamasından sonra sabun kokusu hala olduğunda üzerine su içince sabun dudakta kaldi ise zehirlenme yapar mı su içince?

Merhaba ağız yıkamasından sonra sabun kokusu hala olduğunda üzerine su içince sabun dudakta kaldi ise zehirlenme yapar mı su içince?

Tahlil.com Cevabı : Bu durum bir zehirlenme yapmaz.Ancak ağızda kötü bir tad bırakabilir.