Ailemin sigara içtiğimi öğrenmesinden korkuyorum.Kan tahlilinde sigara içtiğim anlaşılır mı?

Merhaba Doktor Bey , Bugün günlerden Cuma ve Çarşamba günü ailecek check up a gidiyoruz ben 16 yaşındayım ve ailemin sigara içtiğimi öğrenmesinden korkuyorum yaklaşık 1 veya 1,5 senedir içiyorum. Sigara içtiğim çıkar mı ? Acil

Tahlil.com Cevabı : Rutin yapılan check up testlerinde sigara içildiği anlaşılmaz.