Akşam yattıktan sonra uyuyamadım ve istihfar ettim. Bugün hafifbaş dönmesine bel ve kasık ağrısı eşlik eşlik ediyor sizce hamilemiyim?

Eylül sonunda korunmasız ilişkim oldu. 3 gün sonra yumurtlama günümdü. Ayın 5 inde adetten farklı olarak kanamam oldu. Doktora gittim 4 cm kist olduğunu söyledi. Dün ise test yaptım idrar negati çıktı. Akşam üstü birden başım ağrımaya ve midem bulanmaya başladı. Akşam yattıktan sonra uyuyamadım ve istihfar ettim. Bugün hafifbaş dönmesine bel ve kasık ağrısı eşlik eşlik ediyor sizce hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.