Aktive Protein-C Rezistansı (APC)t1.03rnAnti Thrombin 3 Aktivitesit104.4rnANAkalitatif (Negatif)-Kantitatif (<1:100)ttt trn<br />Anti ds DNAt2.46

Aktive Protein-C Rezistansı (APC)t1.03rnAnti Thrombin 3 Aktivitesit104.4rnANAkalitatif (Negatif)-Kantitatif (<1:100)ttt trn
Anti ds DNAt2.46ttrnAnti kardiyolipin IgGt1.27trnAnti kardiyolipin IgMt0.07rnProtein Ct128.7tt%t (70 - 140)trnProtein St40.3rnTrombofili panelitMUTASYONU VARttt trnFaktör V Leiden G169tHOMOZIGOT NORMALttt trnFaktör II G20210AtHOMOZIGOT NORMAL

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.