Ankara dışında olduğum için oğlumun bugaz kültürünün sonuçlarını alamadım burdan öğrene biliyormuyuz acaba

Meraba kolay gelsin ankara dışında olduğum için oğlumun bugaz kültürünün sonuçlarını alamadım burdan öğrene biliyormuyuz acaba

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki sayfamızdan bulunduğunuz ile ve tahlii verdiğiniz hastaneye göre tahlil sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz.
Tahlil Sonuçları