Annem 50 yasında ayaklarındaki ağrılar için fizik tedaviye gitti doktor seker hastalığı olduğu için kan tahlili yapılmasını istemiş.sonuçları crp 0,468 h refera

Annem 50 yasında ayaklarındaki ağrılar için fizik tedaviye gitti doktor seker hastalığı olduğu için kan tahlili yapılmasını istemiş.sonuçları crp 0,468 h referans 0-0,4 lym 20,1 L referans 30-36 eos H6,9 H referans 0-6 bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarınızda ciddi bir problem görünmüyor ancak şeker hastalığı ile ilgili bir tetkik yazdıklarınız içinde bulunmamaktadır..