Annem (yaşı 71) hepatit b taşıyıcısı tanısı konuldu. son yaptırdığımız tahlil sonuçları taşıyıcılığın devam ettiğini mi yoksa hastalığın kronikleştiğini mi gösteriyor?sonuçlar:anti hbe 0,01 (referans değeri :<1-)hbeag 0,405 (referans değeri: 0 - 0,99) hbsag: 2018,15 s/co (referans değer 0-1.0) anti hbs:0

Merhaba annem (yaşı 71) hepatit b taşıyıcısı tanısı konuldu. son yaptırdığımız tahlil sonuçları taşıyıcılığın devam ettiğini mi yoksa hastalığın kronikleştiğini mi gösteriyor?sonuçlar:anti hbe 0,01 (referans değeri :<1-)hbeag 0,405 (referans değeri: 0 - 0,99) hbsag: 2018,15 s/co (referans değer 0-1.0) anti hbs:0

Tahlil.com Cevabı : Taşıyıcılık devam ediyor şeklinde bilgi veriyor sonuçlar.