Anti HIV(Kemiluminesans veya benzeri) adında test mevcuttu. Test bilgileri aşağıdaki gibidir; rnSonuç : 0.162 Sonuç birimi : POZİTİF Referans değeri : 1 Şimdi ben aids mi oldum?

e-sağlıktan baktığım tahlil sonuçlarından birinde Anti HIV(Kemiluminesans veya benzeri) adında test mevcuttu. Test bilgileri aşağıdaki gibidir; rnSonuç : 0.162 Sonuç birimi : POZİTİF Referans değeri : 1 Şimdi ben aids mi oldum? Böyle bir sonuçta sağlık personellerin benimle iletişime geçeceğini düşünüyorum. Değer 1 den düşük ama pozitif yazması kafamı karıştırdı.

Tahlil.com Cevabı :

HIV tahlil sonuçlarınız normal

HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..