Anti kardiyolipin ıgm 2.11 refrans 11 -13 Anti kardiyolipin lgG <2 referans 19- 21 Sizce sonucum nasıl?

Yaş 22 genetik tanı merkezinde kan testlerim bunlar:Anti kardiyolipin ıgm 2.11 refrans 11 -13 Anti kardiyolipin lgG <2 referans 19- 21 Sizce sonucum nasıl

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.Ancak doktorunuz ilave tahliller de isteyebilir.