Anti rubella ıgm sonuç:0,43 negatif anti rubella ıgg sonuç: 234,2 pozitif ayrıca rubella vidite sonuç: 88 çıkmış 8 haftalık hamileyim bu konuda korkulacak bir durum var mı?

Anti rubella ıgm sonuç:0,43 negatif anti rubella ıgg sonuç: 234,2 pozitif ayrıca rubella vidite sonuç: 88 çıkmış 8 haftalık hamileyim bu konuda korkulacak bir durum var mı yardımcı olablir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba bu durumda korkulacak bir şey görülmüyor.İçiniz rahat olsun aşağıdaki bağlantıda Rubella avidite konusunda detaylı bilgi byulabilirsiniz.

Rubella avidite