Arkadaşımla sürtünme yaşadık ve zevk suyu temas etti vajınasına asla boşalma olmadı hamile olabilir mi?

 Arkadaşımla sürtünme yaşadık ve zevk suyu temas etti vajınasına asla boşalma olmadı hamile olabilir mi? aradan 3 gün gecti ertesi gün hapını kullansak ne kadar doğru olur 3 gün snra iş yararmıeğere hamile değilse bi zararı olurmu hapın lütfen yarım edin şimdiden teşekkr.

Tahlil.com Cevabı :  Korunmasız ilişkilerde, her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de birhamilelik  olasılığı  bulunmaktadır.Bunun nedeni de zevk suyu olarak bilinen prostat sıvısında da sperm hücrelerinin bulunuyor olmasıdır.Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...Zevk suyu ile hamilelik şansı nedir?http://tahlil.com/zevk-suyu-nedir-zevk-suyu-ile-hamile-kalinir-mi