. Babam 70 yaşında. Herhangi bir rahatsızlığı yok. Ancak üroloji biyopsi sonuçları aşağıdaki gibi çıktı. rnTanı: rnAdenokarsinom rnGleason skor: 3+3=6 ( grade grup 1)

Merhaba. Babam 70 yaşında. Herhangi bir rahatsızlığı yok. Ancak üroloji biyopsi sonuçları aşağıdaki gibi çıktı. rnTanı: rnAdenokarsinom rnGleason skor: 3+3=6 ( grade grup 1)rnPerinöral invazyon izlenmedi.rnToplam 12 kor biyopsi materyalinin birinde (7 nolu örnekte) yaklaşık %5 oranında adenokarsinom görülmüştür.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda kanser yönünden bulgular var. Bu durumda ameliyat dahil farklı tedavi yöntemleri gündeme gelebilir.Üroloji doktorunuzla görüşmelisiniz.