Babam koah hastasi 6. Gun bugun yogun bakimda kalp krizi gecirdi kalp durdu.Babamın tahlil sonuçlarını değerlendirir misiniz?

Babam yogun bakimda kalp krizi gecirdi kalp durdu hemen geri calistirdilar kalp masajinda ciger hasar gormus sonuclari yukedim hocam yeni cikti

Tahlil.com Cevabı : Merhaba, Sonuçlarınızı değerlendirip size bildirimde bulunduk.Geçmiş olsun dileklerimizle,