Bazıları ilişkiden sonra ilk adet döneminde adet olunduğunda da hamilelik olabilirmiş.

Aydınlattığınız için teşekkürler hocamm .. bazıları ilişkiden sonra ilk adet döneminde adet olunduğunda da hamilelik olabilirmiş.. ancak 2 . Ayda adet olmayınca anlaşılırmış hamile olunduğu .. öyle bi riskte olmaz dimi hocam ..! Biliyorum çok uzattım ama ne bileyim işte buda aklımda kalmasın dedim .. tahlile kesin gerek yok artık dimi

Tahlil.com Cevabı : Bu doğru bilgi değil.Yeni bir ilişki olmadığı sürece ilişkiden sonra adet görülmesiyle hamilelik ihtimali mümkün değildir.Merak etmeyin hamilelik şüphesi bulunmuyor.Doğal olarak teste de gerek yok.Adet görülmesiyle birlikte hamilelik olasılığı da ortadan kalkar.

D************ :

Çokkk teşekkür ederimmm bilgileriniz yardımlarınız için