Bcgh değerim 1.20 nın altında çıktı.bu ne demek. Önceden 0.1 in altında çıkardı.Bu arada 4 yıllık evliyim hiç çocuğum yok

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerin neredeyse tümünde bir referans aralığı olur ve bu referans aralığına göre tahlil doğru şekilde yorumlanabilir. Gebelik testinde de bu aynı şekildedir.Referans aralığı genellikle 5'tir ve bu değerin altında çıkan sonuçlar negatif olarak kabul edilir. Ancak bu değerler sabit kalmaz.Her testte farklı bir değer karşınıza çıkabilir.
Kısacası tahlil sonucuna göre  bhcg değeriniz negatif,yani gebelik yok anlamındadır.