Bebeğim 5 aylik fakat kilo alimi cok az bgn kan tahlili verdk degerleri biraz yuksek

Bebegm 5 aylik fakat kilo alimi cok az bgn kan tahlili verdk degerleri biraz yuksek neden olablir yorumlarsaniz sevinirm CK:153 CK-MB:54 ASt:54 ALT:37 Nedn yuksk cikar bu degerler smdidn teskkurler

Tahlil.com Cevabı :

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.