Bebegim burnundan hiriltisi var cok sık degil arada ve beslenme siraainda yapiyor 20 gunluk bebegin nedeni ne olabilir?

Bebegim burnundan hiriltisi var cok sık degil arada ve beslenme siraainda yapiyor 20 gunluk bebegin nedeni ne olabilir acaba eczaneden serum fizyolojik alip kullaniyoruz biraz azaltiyor

Tahlil.com Cevabı : Üst solunum yolu geçiriyor olabilir bebeğiniz.Detaylı araştırma için bir çocuk hastalıkları uzmanına başvurabilirsiniz.