Bebek düşüncemizde var 1 cocugum var 2. dusunuyoruz fakat olmuyor nasil bir tedavi uygulanabilir yada ilacla mumkunmudur

Polikistover oldugumu ogrendim tum tahlillerin sonucu temiz cikti en son olarak ptogestoron bakildi normalde adetin 21 gunu bakiliyormus ben 20 gunu yaptirdim adetime 10 gun kala sonucu 0.112 cikti bu durum neye isaret bebek düşüncemizde var 1 cocugum var 2. dusunuyoruz fakat olmuyor nasil bir tedavi uygulanabilir yada ilacla mumkunmudur

Tahlil.com Cevabı : Yumurtlama olmadığı gözüküyor.Bu duurmda endokrinoloji ve kadın doğum doktorlarına muaye olmanız gerekiyor.