Ben ARH- eşim 0RH+ bu konuda ne yapmam gerek bi iğne dediler bu iğne doğumdan sonramı öncemi yoksa bebek olmadan öncemi

ben ARH- eşim 0RH+ bu konuda ne yapmam gerek bi iğne dediler bu iğne doğumdan sonramı öncemi yoksa bebek olmadan öncemi

Tahlil.com Cevabı : Evet kan uyuşmazlığınız var. Bu durumda hamile kalmanız durumunda kadın doğum doktorunuz sizi süreç hakkında bilgilendirecektir.