Ben bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim 2 gün sonra kusma ateş iştah kaybi 36.gün p24 antijen testi yaptım sonuç negatif

 Ben bir hayat kadınıyla ilişkiye girdim 2gün sonra kusma ateş iştah kaybi 36.gün p24 antijen testiyaptım sonuç negatif(0.54)birim index referans ağirlı negatif<1 48 .gün elisa sonuçlar negatif idrar testin de eritrosit 3+ ve rahatsızlıklar devam ediyor sonuçlar nasıl bunlarsonra pozitifolurmu

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv