Ben erkek arkadasimla iliskiye girmedim adetimin bitiminin son gunuydu uzerimde yatiyodu vajinamin uzerine zevk suyu geldi

İyi gunler doktor bey. Ben erkek arkadasimla iliskiye girmedim adetimin bitiminin son gunuydu uzerimde yatiyodu vajinamin uzerine zevk suyu geldi hissettim 6 7 saat yikanamamistm sonrdn yikadm aradn 1 hafta 10 gun sonra cok az pembe sarili bi kati akintioldu 24kasimda gununde oldm diger ay adetimi ayni sekil ayni gunumde oldm diger 20 ocakta tekrar adet olcktm 2 gun gecikti 22snde oldm hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız  cinsel beraberliğin ardından arka arkaya  adet görülmüş olması hamilelik olasılığının  bulunmadığını gösterir.
Hamilelik olasılığından bahsedemeyiz  bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....

Hala gebe olmadığınıza ikna olmuyorsanız bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.Size gerekli bilgilendirmede bulunacaktır.

S************* :

Tşk ederim hocam bisey daha sorcam cunki psikolojim cok bozuldu bu konu uzerinde karnım çok şiş sarkma gibi bişey oldu mide baskı yapio bulantı midemde yanma gaz cikarma gegirme hickirik gibi seyler oluyo tuvalete cok cikiorum ama kabiz bazende ishal oluyorum bende bide gobek dusmesi vardi belime kadar agri yapio sanki karnimin icinde bisey geziniyo gibi hissediyorum acaba bu belirtiler gobek dusmesinin belirtisi olabilirmi acaba?

Cevap:

Bu durumda bir genel cerrahi doktoruna başvurup muayene olmalısınız.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.