Bende boxer vardı onda ise iç çamaşırı ve pijama vardı. Boşalma olmadı. 3 ay boyuncakız arkadaşım adet oldu ancak ilk ay normal adetten 4 gün sonra tekrar adet oldu

Merhaba kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadım. Bende boxer vardı onda ise iç çamaşırı ve pijama vardı. Boşalma olmadı. 3 ay boyuncakız arkadaşım adet oldu ancak ilk ay normal adetten 4 gün sonra tekrar adet oldu kahverengi lekelenme gibi. 2. ay adet bitiminden 10 gün sonra 1 gün lekelenme oldu. Son ay 6 gün adet oldu 7. gün lekelenme oldu. Hamilelik riski var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Yaşadığınız  cinsel beraberliğin ardından arka arkaya  adet görülmüş olması hamilelik olasılığının  bulunmadığını gösterir.
Hamilelik olasılığından bahsedemeyiz  bu durumda.

Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz tıklayınız....

Hala gebe olmadığınıza ikna olmuyorsanız bir kadın doğum doktoruna başvurabilirsiniz.Size gerekli bilgilendirmede bulunacaktır.