Benim akşam yemek yerken soğan yaprağı durup çiğnemeden boğazımdan bütün olarak kaçtı sonrasında suyu içtim çok azda ekmek yedim fakat boğazımda taş oturmuş gibi yutkunurken şişmiş gibi bir his hissediyorum

Benim akşam yemek yerken soğan yaprağı durup çiğnemeden boğazımdan bütün olarak kaçtı sonrasında suyu içtim çok azda ekmek yedim fakat boğazımda taş oturmuş gibi yutkunurken şişmiş gibi bir his hissediyorum ne anlama geliyor

Tahlil.com Cevabı : Şikayetleriniz devam ederse bir kulak burun boğaz doktoruna muayene olabilirsiniz.Geçmiş olsun dileriz.