Benim bir arkadaşım var ve bana dediki adet gördüm ama karnım şiş ve göğüste büyüme olmuş bu karnımın şişliği bir süredir var dedi hamile olduğundan şüpheleniyor

Benim bir arkadaşım var ve bana dediki adet gördüm ama karnım şiş ve göğüste büyüme olmuş bu karnımın şişliği bir süredir var dedi hamile olduğundan şüpheleniyor çubuk almış denemiş negatif çıkmış ama yinede şüpheleniyor sizce arkadaşım hamile mi?

Tahlil.com Cevabı :

Negatif çıkan bir gebelik testi sonrası hamilelikten söz edilemez. Bu durumda hamilelik yoktur.