Benim ganital bölgemde beyaz şişlik var nohut buyuklugunde ve yumuşak tuvalete ciktigimda baskı oldugundan dolayı sivilce acisi gibi aciyor

Benim ganital bölgemde beyaz şişlik var nohut buyuklugunde ve yumuşak tuvalete ciktigimda baskı oldugundan dolayı sivilce acisi gibi aciyor ama dayanamayacagim bir sey yok. Acı sızı ağrı yok. Bu basur mudur yoksa boyle seyler arada olabilir mi gecer mi ?

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda en doğrusu muayene olmanız.Cinsiyetinizi belirtmemişsiniz ancak genel cerrahi ve/veya kadındoğum doktoruna başvurabilirsiniz.