Benim hbs ag pozitif, anti hbs negatif, ve hbv dna da negatif

hocam k.bakmayın dün yanlış aktardım size sorumu. Benim hbs ag pozitif, anti hbs negatif, ve hbv dna da negatif bu durumda ne oluyor bunlar ne anlama geliyor. cevaplarsanız çok sevinicem. Tahlil sonuçlarım şuan yanımda olmadıgı ıcın tam degerlerimi yazamıyorum şuan için şimdiden tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :  Hbs Ag pozitif olması virüsle karşılaşmış olduğunuzu gösterir. HBV DNA vücutta bulunan Hepatit B virüsünün miktarını gösterir. HBV DNA negatif olması sizin için iyi bir durum. Yine de bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanızda fayda var.