Benim sprailim kaymış ve kaydığını fark etmeden 1 gün önce eşimle birlikte olmuştum daha sonra aile hakimine gittim evet sprailin kaymış dedi hastaneye gittim t

Benim sprailim kaymış ve kaydığını fark etmeden 1 gün önce eşimle birlikte olmuştum daha sonra aile hakimine gittim evet sprailin kaymış dedi hastaneye gittim tahlil yaptırdım 1.5 çıktı negatif daha sonra doktorum sprailin çıkardı siprail çıktıktan sonra benden gün arayla hafif kanamalar oluyor bi anlık leke geliyor daha sonra bir daha gelmiyor 4 gün dur böyle hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı : Spiral kayması veya çıkarılması durumunda bahsetmiş olduğunuz şekilde kanamalar olabilir.İlişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılmış bir test ise endişe etmenize gerek yok.Erken  yapılan testlerin ise gecikme olması durumunda tekrarlanmasında fayda var.