Beta HCG 0.14 çıktı sonuç hamilemiyim acil bilgi lütfen?

0.14 çıktı sonuç hamilemiyim acil bilgi lütfen

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şüphesi yönünden yapılan Beta HCG testi sonucunu inceledik.Test sonucu hamilelik olmadığı yönünde bilgi veriyor.

Gebelik testi olarak kullanılan Beta HCG ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve Beta HCG ile ilgili benzer
sorulmuş diğer sorular ve uzmanlarımızca verilmiş cevapları okumak için  tıklayınız...

Kanda Beta HCG  testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....

G************ :

Hayır değilsiniz bugün benim de 0.22 cıktı yani gebelik.yok