Beta-HCG 191 mU/mL. referans değeri 500-10000 mIU/mL 3-4 Hafta yazıyor tahlil kağıdında. mU/mL ile mIU/mL aynı birim midir? Referans aralığında değil miyiz? Teş

Beta-HCG 191 mU/mL. referans değeri 500-10000 mIU/mL 3-4 Hafta yazıyor tahlil kağıdında. mU/mL ile mIU/mL aynı birim midir? Referans aralığında değil miyiz? Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunda yanızca belirtmiş olduğunuz değil tüm gebelik haftasını,ayını içeren referans değerleri bulunur.Bu referans değeri çıkan sonuca göre kaç haftalık hamile olduğunuzu hesaplamanıza yardımcı olur

Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre tahmini olarak 4 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliğin varlığını ve sağlıklı bir gebelik olup olmadığını asıl belirleyecek olan ultrason muayenesinde kesenin görülmesidir.Bu yüzden bir kadın bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var

Gebelik haftası hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği kullanabilirsiniz.