Beta hcg değeri 1.2 çıktı hamile miyim?Hastalık 3-4 gün geçti kendimden hamilelik şüphesi düşünüyorum ne olur yardım edin çok istiyorum dua edin

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapılan gebelik testleri genellikle doğru sonuç verir.Test sonucunuz negatif çıkmış yani gebelik yok anlamında.