Beta hcg Reglime 16 gün varken 0.11 çıktı. Reglime 10 gün varken 2.00 çıktı

Beta hcg Reglime 16 gün varken 0.11 çıktı. Reglime 10 gün varken 2.00 çıktı. Reglime 8 gün varken 5.00 çıktı. 6 gün varken rn<5.00 çıktı. Doktora gösteremedim. Sizce testi tekrar yaptırsammi. Yoksa kesin gebelim yokmudur?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun.