Bhcg Tahlil sonucu 0.4 ne demek referans degeri 0-5.3 ne demek?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCH sonucunuz normal değerler içinde.Ancak hamilelikte normal değerlerin üstüne çıkar.5 ve üstü çıkan Beta HCG değerlerinde hamilelik varlığından söz edebiliriz.
Beta HCG tahlil sonucunuz hamile olmadığınızı gösteriyor.

Beta HCG değerleri ve hamilelikte görülen Beta HCG değerleri hakkında çok daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...
Beta HCG tahlil sonucu değerinizi Gebamatik uygulamamıza girerek hamile olup olmadığınızı kendi kendinize öğrenebilrsiniz.Gebematik uygulamamızı hemen kullanmak için tıklatınız....