Biotin testi yaptırdım saç dökülmesi için. 154 ng/ L cıktı sonuç.rn100-250 arası optimal altırn100 'ün altı

Biotin testi yaptırdım saç dökülmesi için. 154 ng/ L cıktı sonuç.rn100-250 arası optimal altırn100 'ün altı biotin yetersizliği rn250 üstü normal diyor.rnBiotin desteği almak gerekir mı?

Tahlil.com Cevabı : Bize göre gerek yok tedavi almanıza ancak saç dökülmesinin bir çok nedeni olabilir.Bir cildiye doktoruna başvurmanızı öneririz.