Bir kaç haftalık hamile olup Beta Hcg değeri normal olabilir mi?

hocam 6 mayısta kan testi 0,1 çıktı tarlusol ile 8 mayısta adet oldum. 15- 17- 23 mayısta idrar testi yaptım negetif çıktı . ancak karnım şiş alt karın hiç bi zaman bu kadar şişmemişti. şimdi sorum şu birkaç hafta hamile olup b hcg değeri normal insanlarınki gibi olabilirmi.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yoksa Beta Hcg değeri normaldir. Hamilelik varsa normal değildir yani yüksektir.