Bir süredir ne ishal nede normal arası yumuşak şekilde diskilamam vardı .İştahsızlık filan mide bulantısı dan dolayı 3 ay önce endoskopi yapıldı n

Bir süredir ne ishal nede normal arası yumuşak şekilde diskilamam vardı .İştahsızlık filan mide bulantısı dan dolayı 3 ay önce endoskopi yapıldı normal çıktı .Bende İBS olduğu söylendi .ultrason ile filanda bakıldı .Bu sabah gaita mikroskopisi testi yapıldı sonuçta 2-3 lokosit yazıyor başka birşey yazmıyor . Doktorum izne çıktığı için ne anlama geliyor bilgim yok bana cevap verirmisiniz

Tahlil.com Cevabı : Gaita tahliliniz normal ancak İBS tanısı için ilave tahlillere gerek olacaktır.Bir gastroenteroloji uzmanına başvurmanızı öneriyoruz.