Cinsel ilişkiden sonra 2. gün adet oldum 3 günde bitti 1 hafta sonra tekrar oldum 4 günde bitti. Bazı sitelerde üst üste 1 hafta arayla regl olmak hamilelik olabilir demiş doktorlar bu doğru mudur

Tahlil.com Cevabı :

Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.
Güvenilir olmayan sitelere itibar etmeyiniz.