Biri tarafından kolumdan isirildim.böyle bir durumda karşıdaki kişi de hiv söz konusuysa bana bulaşabilirmi.bir aydır çok kötüyüm böyle bir durumda buluşma riski varmı

Öncelikle teşekkürler benim sorum biri tarafından kolumdan isirildim.böyle bir durumda karşıdaki kişi de hiv söz konusuysa bana bulaşabilirmi.bir aydır çok kötüyüm böyle bir durumda buluşma riski varmı korkmalimiyim.bilgilendirseniz çok sevinirim teşekkürler simdiden

Tahlil.com Cevabı : Sizi ısıran kişi de bu tür bir bulaşıcı hastalık var ise bu durumda bu tür bir hastalık bulaşından da söz edebiliriz.