Boyali mikroskopik incelemem yapildi parazit rastlanmadi Drekt parazit incelemesi(manuel) Lokosit eritrosit gorulmedi Fakat ishalim devam ediyor yaklasik 3 aydir Korkuyorum acaba kolon kanserimiyim?

Yaşım 27 cinsiyetim erkek Boyali mikroskopik incelemem yapildi parazit rastlanmadi Drekt parazit incelemesi(manuel) Lokosit eritrosit gorulmedi Fakat ishalim devam ediyor yaklasik 3 aydir Korkuyorum acaba kolon kanserimiyim diye boyle birsey olabilirmi Ara ara karin agrisi sonrasi ishalim oluyor

Tahlil.com Cevabı : Geçmeyen ishallerde tercihen bir enfeksiyon hastalıkları uzmanı ve/veya gastroenteroloji uzmanına başvurmanızda yarar var.Gerek görürler ise kolonoskopi, gaita kültürü ve başka ilave tahliller ve muayeneler de yapacaktır.