Bu kişiyle daha önceden yaklaşık 10 kez korunmadan aynı şekilde ilişkiye girdim ve hiçbirinde hamile kalmadı. 4 ay sonra hamile kalır mı?

Eski kız arkadaşımla 4 ay önce ilişkiye girdik. Çok uzun ve sağlıklı bir birliktelik olmadı. İçine değil karnına boşaldım ve 5-10 sn. sonra bez ile hemen temizledim. Ayrıldığımız için test durumu söz konusu değil ama hayatına bakıyorum normal şekilde ilerliyor. Bu kişiyle daha önceden yaklaşık 10 kez korunmadan aynı şekilde ilişkiye girdim ve hiçbirinde hamile kalmadı. 4 ay sonra hamile kalır mı?

Tahlil.com Cevabı : Hamile kalıp kalmadığı test sonuçları ile belli olacaktır.Bu konuda test sonucu görmeden bir fikir yürütemeyiz.