Bugün bir test daha yaptim negatifti 1 buçuk saat sonra teste tekrar baktigimda cok silik bir cizgi gördüm ama 10 dk sonrasi sonuc geçersizdir yaziyordu

Iyi günler hocam acil yorumunuza ihtiyacim var , eşimle her birlikteligimiz prezervatifle oluyor iliskinin başından sonuna kadar ancak adrtim 1 gün gecikti adetimden 2 3 gun once tum testler Birde bugün bir test daha yaptim negatifti 1 buçuk saat sonra teste tekrar baktigimda cok silik bir cizgi gördüm ama 10 dk sonrasi sonuc geçersizdir yaziyordu bana yardimci olurmusunuz hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür şüpheli durumlarda kanda yapılan Beta HCG testi çok daha güvenilir sonuçlar verecektir.Bir sağlık merkezine başvurmanızı öneriyoruz.