Bugün ilişki üzerinden 67 gün geçti ve idrar testi yaptım sonuç negatif. Hamilelik gibi bir ihtimal var mıdır?

Hocam ben qlairista kullanıyorum fakat 6.hapı aldıktan bir saat sonra ishal oldum o gece ek korunmasiz ilişki yaşadım fakat boşalma olmadı. O ayki Diğer ilişkilerde hep ek korunma oldu. Daha sonra 2 ay boyunca beklediğim gün adet oldum. Fakat birkaç gündür karnım şişti gibi hissediyorum. Bugün ilişki üzerinden 67 gün geçti ve idrar testi yaptım sonuç negatif. Hamilelik gibi bir ihtimal var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.
O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.