Bundan 1 gün önce kız arkadaşımla beraberdik. Ama bir birleşme asla olmadı. Elime zevk suyu geldi fakat sonrasında kenara sildim

Merhabalar öncelikle kullanacağım kelimelerden dolayı sizden özür diliyorum. Bundan 1 gün önce kız arkadaşımla beraberdik. Ama bir birleşme asla olmadı. Elime zevk suyu geldi fakat sonrasında kenara sildim ve tükürükle tekrardan elimi ve pen*si temizlemiştim.Elim tükürükten dolayı hafif nemli ilken vajinasına değdi. Sizce hamilelik riski var mıdır? Tekrardan özür diler ve teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Erken yaşta ve cinsel konularda bilgi sahibi olmadan bu tarz  ilişki kuran okurlarımızdan sitemize bir çok soru geliyor.
Anlattığınız şekilde bir ilişki ile hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır.

Aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup biraz olsun cinsel konularda bilgi sahibi olmanız uygun olacaktır.