Ca 19.9 değeri 36.75 karın ağrısı şikayeti vardı. Bu değer neden yüksek çıkmış olabilir?

Ca 19.9 değeri 36.75 karın ağrısı şikayeti vardı. Bu değer neden yüksek çıkmış olabilir.

Tahlil.com Cevabı :

CA 19 9 bir kanser antijeni diğer adıyla ise tümör marker testidir.
CA 19 9 değeriniz yüksek ancak bunun yüksekliği tek başına bir kanser bulgusu olarak kabul edilmemelidir.

CA 19 9 yüksekliği, bunun nedenleri, hangi durumlarda yükseldiği hakkında daha çok bilgi almak ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...