Çamaşırıma akinti gelmis koyu kahve lavaboya gittigimde ise parca parca akinti geldi koyu kirmizi ama sadece lavaboda normalde yok yanlarda agri var kasiklarda yok

Surtunmeli iliskide iceri girmedenn vajinaya temas olmadan surtunme yasadik 20 dk sonra akintiyla kan geldi parca parca 1 saat sonra tekrar geldi sonra 1 gun boyunca gelmedi o gun bende cok ağır bir esya kaldirdim gecesine çamaşırıma akinti gelmis koyu kahve lavaboya gittigimde ise parca parca akinti geldi koyu kirmizi ama sadece lavaboda normalde yok yanlarda agri var kasiklarda yok

Tahlil.com Cevabı : Kanamanın nedeni için en doğrusu bir kadın doğum doktoruna başvurup muayene olmanız.