Çift çalışma avidite testi sonuçlarım: CMV IGG AVİDİTE H(75.91)% ANTİ CMV IGG POZİTİF (55) ANTİ CMV IGM NEGATİF (0.21) yorumlamanızı rica ederim

Merhaba, çift çalışma avidite testi sonuçlarım: CMV IGG AVİDİTE H(75.91)% ANTİ CMV IGG POZİTİF (55) ANTİ CMV IGM NEGATİF (0.21) yorumlamanızı rica ederim

Tahlil.com Cevabı : CMV Avidite testi CMV enfeksiyonunun yeni ve pirimer  bir enfeksiyon veya önceden geçirilmiş bir enfeksiyon olup olmadığı konusunda doktora önemli bilgiler veren bir tahlildir.
Sizin sonucunuz enfeksiyonun yeni geçirilen bir enfeksiyon olmadığı yönünde.Bu da olumlu bir durum, endişe edecek bir durum olmadığını gösteriyor.
Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

CMV Avidite testi nedir?